טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שו"ת בנושא יבוא תכולת בית מסין


יבוא תכולת דירה מסין .שלום רב שמי נאמן 

אני מבקש לשאול במה לדעתך אנחנו יכולים ליפול בבחירה לא נכונה של חברה מלווה ? קראנו על המון לקוחות שנפלו והתאכזבו וניסינו ללמוד על הנושא יותר ויותר כשקראתי את אתרך הבנתי שאתה כותב מאד ישיר וללא חשש או סתירה . אשמח אם תפרט .


היי נאמן ,

אין מדובר כאן על פרמטר אחד בלבד למרות שמספיק פרמטר אחד להוביל אתכם לכישלון ולהפסד כספי גדול ואולי אף לאובדן כספכם כולו ולבקשתך אני אפרט . 

חברה קיקיונית טירונית חדשה בתחום שאינה מגיעה מאחד מענפי הבניה בישראל תגרום לכם נזק בלתי הפיך והפסד כספי .רכישה בעיר יקרה עם הוצאות יקרות כמו גאונגזו פושן והסביבה תייקר לכם את כל התהליך עד אפילו ליוקר יותר מרכישה בישראל לאחר שקלול כל הפרמטרים בקניה שאינכם יודעים עליהם עד לאחר הקניה שזה כבר מאוחר מדי להתחרט .התמקדות בחיסכון על מוצרי מדף בלבד [כגון קרמיקה ,גרניט ,ברזים ,כיורים רהיטים ,וכו ] נחשב חיסכון קטן מאד ביחס לישראל,וברוב המקרים לא קיים חיסכון בכלל ..ובחלק מהמקרים תשלמו אפילו יקר מישראל !  את היקרים האלו תוכל למצוא בישראל בזול אפילו יותר מגואנגזו ופושן .


החיסכון האמיתי נמצא במטבחים ,נגרות, דלתות . ארונות . חלונות . מעקות למדרגות ברזל עץ או זכוכית . מעקות טריפלקס סביב המרפסות . שערי חניה וגדרות סביב המבנה מברזל או אלומיניום או זכוכית שערי כניסה לבית ,שערים לפילרים  . מדרגות תלויות ממתכת ..כיסוי עץ או קוריאן או שיש למדרגות ,אדני חלונות , דלתות כניסה מאסיביות . כל המוצרים המקצועיים בבית שבעבורם אתה משלם הון עתק בישראל אלו מהווים חיסכון ניכר ולא מוצרי מדף שהם תוספת לחיסכון ולא בסיס החיסכון וכאן לרוב כולם נופלים ומבינים שנפלו רק אחרי הקניה . כל כולם מכוונים לגרניט פורצלן כלים סניטרים וברזים כאילו בזה נסתיימה הבניה שלכם .  זה הכסף הקטן בבית כשתגיעו למוצרים היותר מקצועיים בישראל כגון נגרות ,מסגרות זגגות . נגרות בנין אלומניום וכו . רק אז תרגישו כמה טפשי היה לבוא עד סין כדי לקנות רק סניטציה ןגרניט פורצלן ועוד כמה קישקושים קטנים מהמדף .. 

תיכנון תהליך רכישה לקוי. אי הכנה מוקדמת של הלקוח  . אי הבנת תוכניות הבניה על ידי המלווה . חוסר ביכולת לעשות החלטות מהירות . מלווה שאינו ממש מכיר ויודע מה קודם  למה  מלווה שאינו יודע לנהל לכם את הזמן,  מלווה שהוא סיני מתורגמן שלא ידע לעצור טעויות שלכם או לכוון אתכם לרכישה נכונה ,יגרום לכם לבזבוז זמן יקר שאין לכם  וכסף רב .  מלווה לא ישר ושיעשה על גבכם ים קומבינות . נסיעות ארוכות של שעות ארוכות כל יום הלוך חזור למרכזי הקניות יבזבזו לכם זמן יקר והוצאות יקרות על נהג ורכב צמוד. חברה מלווה שאינה יודעת פיקוח ובקרה וממילא אינה יודעת על מה לפקח . חברה מלווה שהיא למעשה לא חברה חוקית בסין והיא בכלל לא חברה אלא מתהדרת  בכותרת של חברה שהמלווה שלכן למעשה בסין כמוכם כתייר עם ויזת תיירות ומצמידים לכם סינית לתרגם .


בונים בית

אנחנו בונים בית והתחלנו לבדוק את נושא יבוא תכולת בית מסין חרשנו את הפורומים ואת כל האתרים ,כל יום בממוצע ראינו פתאום אתרים של חברות שלא היו יום יומיים לפני בגוגל והבנו שכל יום קמים חברות חדשות בענף ומכאן החל הבלבלו הגדול שלנו .

בנוסף לכך חרשנו את הפורומים וראינו שרוב הפורומים מנוהלים על ידי בעלי חברות ליווי ונתקלנו אף בכתבה שהעלתה בחורה בשם לי שתיארה כביכול מסע שלה לסין לרכישת בית וביקשה להתקשר אליה כדי להמליץ לכולם על קנינית סינית בשם סופי בפושן . מה עושים עם כל המידע הסותר הזה ? איך מצליחים למצוא את החברה הנכונה ? כמעט התייאשנו

אכן כן ,כל יום צצים " חברות חדשות " שאינם למעשה חברות אפילו , אלא סתם אתר אינטרנט שאין מאחוריו כלום ,פשוט כלום ,סתם אדם שמכיר מישהו בסין או היה פעם אחת בסין או שכיר של חברה שמחפש הכנסה צדדית בסין או מכל סיבה שהיא רק לא מהסיבה הנכונה . כל אחד כזה הופך עצמו "לחברה וותיקה " בסין עם מנהלים ומשרדים ועובדים סיניים לכאורה וכשכל מה שבאמת יש לו הוא רק אתר אינטרנט שנמצא באוויר היום ומחר נעלם . מכאן התשובה של החברות כביכול שראית היום ואתמול ושלשום לא היו ואולי מחר מחרתיים יעלמו ויקומו אחרות במקומם .


לגבי הגברת לי המצחיקולה שביקרה פעם אחת בפושן וכבר הפכה עצמה למומחית ביבוא תכולת בית מסין גם אני קראתי את תגובותיה  ואת הכתבה השטותית שלה , והמקרה שלה ממש הפתיע אותי מעבר לכל המצופה ,הגברת הזו הצליחה לקבל במה בכמה אתרים ולהעלות חומר לא מדוייק לאתרים שונים  ולדעתי היא אף הטעתה כמה לקוחות בסוג הטיפים הלא מדוייקים שהעבירה להם . הגברת הזו יחד עם סופי כבר הפילו ברשתם כמה לקוחות שקיבלו סחורה קלוקלת וחוסר במוצרים פנו ללי והיא התנערה מהם מאחר וטענה שהיא לא ליוותה אותם והיא רק המליצה על סופי והיא לא קשורה לסופי עסקית למרות שניתן להוכיח בנקל שסופי ולי שותפות במעשים הנפשעים שלהם . אשר לגברת סופי כשהלקוחות פנו אליה בטענות לחוסרים וסחורה שלא הוזמנה או הוזמנה והגיע פגומה סופי חסמה אותם בטלפון ובאי מייל ואין כל דרך להגיע אליה .. ידוע לי לפחות על לקוחה אחת שהחלה בתביעת נזיקין נגד הגברת לי ..


יבוא מסין שאלה 

שלום שמי דנה ויש לי שאלה . האם אתה לוקח אותנו בסין לספקים שלך? או שאנחנו יכולים לקנות אצל כל ספק שנרצה? 

מטבחים ,נגרות , אלומיניום , דלתות ,זכוכיות טריפלקס ,מסגרות וכל מוצר מקצועי הדורש איכות מרובה ופיקוח אדוק והכי חשוב שרות לאחר הקניה .אקח אתכם למפעלים שאני עובד איתם שנים ויש לי מהם אחריות ושרות ,אני מכיר את עבודתם ,יודע את האיכות שאקבל מהם והם עושים איתי אלפי עבודות ,הם יודעים מה אני דורש ,על מה אני שם דגש , איזו אריזה אני דורש . והם כבר מכירים מה הלקוחות הישראלים דורשים והם יודעים שאני מקצועי בתחום  ! 


 במוצרים אלו בלבד לא אתן לאף לקוח לבחור לעצמו יצרן או ספק על פי גחמה שלו . אחריות לאיכות וטיב המוצרים היא שלי לפיכך במוצרים מורכבים אני כופה על לקוחותיי להכנס רק למפעלים מורשים שאני איתם בקשרי עבודה שנים עם אלפי פריטים ! לקוח שיתעקש לקנות מוצרים מקצועיים מורכבים לפי הפרמטרים הנל  במפעל אחר יתקל  בסירוב מצידי עוד לפני שהוא מגיע לסין !  אני נותן אחריות למוצרים שאתם קונים לפיכך לא אאפשר קנית מוצרים מורכבים ומקצועיים כגון אלו שציינתי למעלה אצל ספק שלא נבדק על ידי .
ובכל זאת אם לקוח ירצה להכנס לעוד חנויות כדי להתרשם מהאיכות ולעשות השוואת מחירים הוא מוזמן בחפץ לב ...

בשאר כל המוצרים אתם רשאים להכנס לכל חנות יצרן מפעל שתירצו ואני יבצע בדיקת איכות המוצר ,בדיקה טכנית וכל הנדרש לכך וגם אהיה אחראי על איכות של המוצר אצל כל ספק שתבחרו

היו לי גם לקוחות "מתחכמים " שזרקו לי למה אתה לוקח אותנו לספקים שלך ? אז לאן בדיוק רציתם שאקח אתכם לקנות ? אצל ספקים של מוחמד ? ברור שאצל ספקים שלי שאני אחראי להם והם יתנו לי שרות למקרה תקלה .  ומי שזה לא מוצא חן בעיניו יודע על כך עוד לפני שהוא מגיע אלי לסין כך שמבחינתי אם זה לא מוצא חן בעיניו הוא יכול להישאר בישראל או לנסוע עם עוד איזו חברה קיקיונית לסין . כשאני אחראי על סחורה מקצועית ונותן שרות גם שנים אחרי הקניה אני אבחר את הספק האיכותי ביותר ונותן השרות הטוב ביותר . נקודה .

כלים סניטריים
פשוט ויפה ובזול 

logo בניית אתרים