טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


יוצאים לסין מהר ככל האפשר. חודשיים שלד עומד ריקם אינו עומד בהשוואה מול חיסכון של 50% בתכולת הבית מסין . בעיקר כשאין לכם ברירה ולא תוכלו לסיים את הבית בתקציב שנותר לכם בישראל.
כדאיות תמיד קיימת . בחינת הכדאיות יכולה להעשות על ידכם בקלות . בודקים כמה עולים בישראל המוצרים שאתם צריכים לבית . סכום הטוטאל בישראל יעבור בקלות את סכום הקניה בסין למרות כל ההוצאות הנלוות מסין .אם אכן כך יש כדאיות .
יש לנו לקוחות רבים שעברו איתנו את התהליך בסין .והם ממליצים בחום .רצוי להבין .שיטת העבודה שלי שונה מכל שיטות העבודה של חברות אחרות בסין , אני אישית צמוד אליכם יחד עם ליסה שותפתי ומפקח על כל התהליך מקרוב. כל הדיאלוג ביננו בעברית שלנו .היחס הוא אישי וקרוב . אין "טלפון שבור "אין ניכור ואין רשמיות של בוס במעלה החברה שיושב במשרד בישראל ונותן לכם להסתובב עם נציג סיני שבשעה 5 בערב הולך לביתו ואתם בודדים עם עצמכם בארץ זרה כשאף אחד לא מדבר אנגלית ברחוב.
כן יש סיבה אחת [: כל מילה שאני כותב שם נחסמת ונמחקת מיד .מנהלי הפורום כגון "הדירה " מנוהל על ידי איזו חברה חדשה בתחום יבוא תכולת בית שנקראת "דיפרנט " ששילמה הון עתק כדי לנהל לכאורה את הפורום ולפרסם את עצמם דרך פורום "לכאורה " כנל לגבי פורום ארכיג'וב מנוהל על ידי באסיני שגם הוא שילם הון עתק לנהל פורום כדי לפרסם עצמו .
יגאל שלום . לאיזה הפתעות אנו אמורים לצפות בתהליך הסבוך הזה ? שוחחנו עם הרבה חברות .שמענו דעות שונות ומשונות . כל אחד מה ניסה לשכנע אותנו להיפגש ב 4 עיניים עוד לפני שקיבלנו חומר העונה על הדעת . לא רצינו להיפגש לפני שנלמד על כל התהליך ,אבל כולם מסרו לנו מידע חלקי די שטחי ואת השאר דרשו למסור ב 4 עיניים .מה ההפתעות שנכונות לנו ? אני משער שנכונו לכם הפתעות לא נעימות בתהליך אם אין בידכם את כל המידע בטרם נסעתם , אני אישית לא הייתי יושב עם אף חברה לפגישה ב 4 עיניים לפני שהייתי מקבל מהם הסבר מפורט עד לפרטי פרטים מראש ותשובה על כל שאלה מראש בלא לגמגם . שהרי לא תתחילו להתרוצץ לפגישות של שעות עם כל חברה וחברה במשך ימים ארוכים .המידע חיב להיות גלוי ופתוח ללקוח מבעוד מועד .הפגישה לאחר מכן אמורה להיות פגישת התרשמות סופית וסיכום .
חחח. כן שמעתי שהם אומרים את זה ,איזה פרדוכס . חצי מהמפעלים שיש בגונגזו ובפושן מחזיקים כאן את אולם התצוגה והמכירות שלהם .לחצי השני אין פשוט מקומות להשכרה פנויים . המתחרים שלי פשוט יורים לעצמם ברגל .הם לוקחים את הלקוחות שלהם לאותם מפעלים שמחזיקים אצלנו אולמות מכירה ,וטוענים שהסחורה של אותו יצרן ,שהוא גם היצרן שלהם היא זבל ? משמע הזבל שלנו הוא למעשה הזבל שלהם ? רק שבגונגזו ובפושן אותה סחורה נמכרת יקר בעשרות אחוזים בגלל המעמ והמיסים ויוקר המחיה ששם עם ההוצאות העקיפות הרבות ..וכאן זה נמכר בהרבה פחות .
כן זה נכון . יש שם לצורך העניין 6 מיליון סוגים ואצלינו יש רק 4 מיליון סוגים . 4 מיליון מספיק לכם ? מרוב עצים לא רואים יער . כדי לסרוק 4 מיליון סוגי קרמיקה אתם צריכים 3 חודשים . ומה שמפליא אותי בכל השאלות של הלקוחות .שכולם מכוונים על קרמיקה וכלים סניטריים .כאילו בכך מסתיימת הרכישה שלכם . הידעתם שבכל התכולה כל אלו מרכיבים רק 10 % מכלל התכולה ? . לקוח שיכוון עצמו רק לכלים סניטריים חיפויים וגרניט מוטב לו שישאר בישראל זו לא תהיה קניה רווחית ומוצדקת.
היי .כן ! חד משמעית כן .נערוך לכם סיבוב היכרות במפעלים ובחניות מפעל נציג בפניכם תמונה שלמה ואמיתית ,תיווכחו מיד האיכות הסחורה ובמחירים המדהימים .ותעשו לעצמכם את ההחלטות . מעולם לא שיכנעתי לקוח לבוא לסין . אני רק אציג לכל אחד ואחד שני צדדדים נכונים של המטבע צד היתרונות צד החסרונות והלקוח יעשה לעצמו את ההחלטה
כן .מי שאינו בעל מקצוע בענף לא יכול ללוות אתכם בקנית חלונות אלומיניום בסין . הוא ממילא אינו מבין באלומיניום או איך לקרוא את תוכנית החלונות שלכם . הוא ממילא לא עבד או למד את התחום הזה .אז הוא מעדיף לא להסתבך .יתכן גם מעבר לכך שהוא פשוט אינו יודע היכן לייצר אלומיניום איכותי אך בעיקר לדעתי בגלל חוסר מקצועיות בתחום/
לא ! זה קישקוש של חברות שלא יודעות להתעסק עם מוצרים הדורשים ידע טכני [כמו בחלונות אלומיניום ] גדרות ברזל שערי חניה ואשפה וסורגים בכל הדגמים ללא יוצא מן הכלל ניתנים להזמנה אצלינו . אני זה שמעיין ב "גרמושקא " שלכם ומשם אני מוריד מידות .ואז אני מכין תוכנית ביצוע למפעל הסיני .תוכנית ביצוע זה דבר מורכב ביותר ורק בעל מקצוע בענף יודע לעשות את זה. התוכנית אמורה לכלול חיבורים לקירות וחיבורים לרצפה .לכן על בעל המקצוע לדעת באיזו דרך לבצע את המחברים כפי המתוכנן בשלד .
לא !זה חסר תועלת לחלוטין ולדעתי אין בזה כל חיסכון או יתרון. אנו עובדים עם מעצב מטבחים שלנו בסין מול מפעל מפורסם בסין . אנו מייצרים את הנגרות קומפלט כאן בסין וחוסכים 50% אמיתי ולא אחיזת עינייםו באיכות גבוהה אפילו יותר מישראל. את המטבח אנו שולחים מורכב מובנה ומוכן להתקנה עם כל האביזרים מותקנים בו מראש ,ארוז בקפידה ובהגנה מקסימלית .
ראי תשובות למעלה בנושא אלומיניום ושערי ברזל .מדובר באותו תהליך ,המלווה חיב להכין "תוכנית ביצוע " לזכוכיות ואם אינו בא מענף הבנין ברור שהוא אינו יודע איך להכין גם את זה. אז הם פשוט מנפנפים אתכם . רבותיי היקרים .להגיע לסין כדי לקנות גרניט וסנטיציה רהיטים וכל המוצרים המוכנים זה חיסכון . אבל כל מוצר שלא תקנו בסין ותקנו בישראל יקר יבלע לכם מהחיסכון שחסכתם בסין . המכה הגדולה בכסף בישראל זה המוצרים המורכבים בבנין .אלומיניום .מטבחים ונגרות . גדרות שערים זכוכיות .אלו עולים הון עתק בישראל וזולים מאד מאד בסין . לגבי זכוכית באיכות ירודה זה פשוט שטויות במיץ עגבניות. הבחור שאמר לכם את זה פשוט חושש להסתבך עם מוצרים מורכבים מאחר ואינו מגיע מענף הבניה .
חד משמעית כן !!! 50 % חיסכון מובטחים לכם . סיוט לא אצלנו .מרכזי הקניות שלנו רחוקים 7 דקות נסיעה מהמלון . הסוחרים שלנו לא מתישים והמחירים שלנו קבועים אל תשכחו שאייו היא עיר מסחר בלבד לכל סיטונאי העולם ,הרווח הגולמי כאן הוא בין 15 ל 25 % בלבד, אל תצפו למיקוחים והנחה מול רווח זעום כזה ,לקוחות שלי שהיו כאן אמרו " זה ממש כייף להסתובב כל היום ולא להצליח לבזבז 100 שקל " . לגבי סינית שלא עזרה להם .
ממש לא נכון !!! ישנם דלתות בסין אפילו איכותיות יותר מבישראל , בדלתות פנים מדובר ב 60% עץ מלא בתוכם ,מדובר על קורות עץ מלא לאורך ולרוחב פנים הדלת ,לא פלקסבורד ולא קרטון כוורת. משקופים עשויים מעץ מלא או סנדביץ [תלוי איזה דלת בחרנו] הלבשות הדלת בכל רוחב שנבחר . הדלת הזולה מצופה UPVC בהטבעת חום בכל דקורציה שתיבחרו ומחירה כ400 שקלים עד הארץ כולל משקוף והלבשות [למעט מנעול וידית ,את זה תבחרו לפי איכות שתרצו]
לא בבית סיפרנו !!! .שמעתי על כך רבות . זה באמת לא נעים להיות לבד בסין ,אני זוכר את הימים הראשונים שלי בסין עד כמה הייתי בודד ,זה היה ממש לא נעים להיות בארץ עם אנשים שאתה לא יכול לתקשר איתם ...אני הרגשתי את זה על בשרי .
שלום דנה ובכן כפי שאת רואה באתר הבית שלי הכל גלוי לעין ואין כל פרט נסתר בתהליך שלי . וכל לקוח שיתקשר אלי יקבל כל תשובה לכל שאלה והמורכבת ביותר , אין רק וורוד אצלי ,אני אומר הכל מראש בלי לעגל פינות ובלי להסתיר כלום ...
95% מאלו שמלווים בסין אינם בעלי חברות חוקיות בסין .בסין כידוע לכם יש הרבה ," קומבינות" . וקל מאד לטעון מול לקוח ישראלי שהיא או הוא או כל אחד מן השורה בעלי חברה בסין ,שהרי מי שלא מכיר לא יידע לבדוק .רוב רובם של המלווים למעשה הינם מתווכים שגוזרים קופון
אם המעצבת לוחצת לקנות בישראל בעלויות יקרות פי כמה . אזי יש לה כנראה סיבה סמויה מן העין [סמויה מן העין שלכם ,לא מהעין שלי] . מעבר לכך וזו דעתי בלבד מהכרותי את הענף .המעצבים לא חסים על הכסף של הלקוחות .הם רוצים לעצב לכם בית לדוגמא שישמש כרטיס הביקור שלהם .
שלום ידידי [איני מציין את שמך לבקשתך ] זה קצת מורכב ודי עדין . המלווה שלך החל את העבודה איתך . קנית כבר סחורה בעיר . הוא מן הסתם ימשיך לבצע את תהליך קבלת הסחורה עבורך .מסמכים .בדיקה וכל השאר .
שלום רב הדר זה ברור ... לא רק המתקינים מכפישים את סין . כל מי שבעל אינטרס בארץ מכפיש את סין. המעצבים .היבואנים .המתקינים .וגם השכנים אפילו . המשפחה ,החברים , הדודים וכל מי שלא היה בסין בחייו . מתוך בורות לשמה אפילו אח שלי שהינו קבלן גמר ושיפוצים שעבד איתי בתחום הרבה שנים וממשיך עם אח נוסף בתחום ,הכפיש את סין בגלל סטיגמה וחוסר ידע , עד ששלחתי אותו לראות את הסחורה שהלקוחות קנו במחיר שהם קנו אצלי ואני היום שולח לביתו תכולה מלאה ..
היי תודה שצפיתם בתוכנית הטלוויזיה שלי . נתקלתי בחברות שגובות גם 5 % .ואני מכיר את אלו שגובים גם 35 % . כפי שכבר כתבתי לך .אנו גובים 10 עד 15 % בהתאם לגובה הקניה .אך אין מה להשוות כמובן . חברות קיקיוניות צצות כל יום . והחברות הגדולות שגובות 35 % אלו חברות שרשומות כנראה בישראל ולא בסין ,לפיכך חלים עליהם מיסי ישראל והוצאות של חברה בישראל . תשלום עמלה של 35 % יבלע את החיסכון שלכם , תעשו חשבון פשוט כל השאר סתם חאפרים מתווכים וכל מיני שקפצו על הטרנד .
כן יש בסין ,אבל אל תצפו ממני ללוות אתכם לקנות מוצרים אלו . מי שרוצה גרויי שיסע לגרמניה .ומי שרוצה טוטו שיסע לאיטליה .על מוצרי יבוא כאן יש מס מותרות . מעבר לכך אתם חושבים שאין מותגים סיניים ברמה של גרויי וטוטו איטליה ? אתם טועים ... אגב פירזול בלום יש כאן והוא הרבה יותר זול מישראל אין עליו מס מותרות כי הוא מייוצר כאן .מפעלי בלום כאן בסין.
היי רוויטל אהבתי את המשפט "איך מסננים את כל המסתננים " תרשי לי להשתמש בו בעתיד [: . העלית דברים נכונים מן הסתם ובטח כל הלקוחות מתלבטים בהם .ראשית קראי באתר שלי את כל הכתוב בעיקר בשאלות ותשובות .הכתוב נועד לשפוך אור על הנושא בכלל .ולאו דווקא כהמלצה לבחור בי . אלו שבחרו בי עשו מן הסתם את כל הבדיקות האפשריות .
כן .כפי שאמרתי קודם ,רוב החברות מלוות אתכם לקנות מוצרים מוכנים ולא מורכבים מקצועית , גרניט .קרמיקות .כלים סניטיריים .רהיטים שונים. וכל מה שלא דורש מקצועיות מרובה .את זה ניתן לסיים גם ב 5 ימים . לקנות מוצרים אלו חוסך ,אך אין זה חיסכון מושלם [מעבר לכך שכבר אמרתי לא אחת ואמשיך לומר ,החיסכון בגונגזו ובערים יקרות דומות הוא כמעט אפסי]
logo בניית אתרים