טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


יגאל שלום אנו מתכוונים לנסוע לסין לייבא תכולת ביתנו .אך המעצבת שלנו מתנגדת נמרצות וטוענת שלא ניתן לסיים קניות מורכבות ב 7 או 8 ימים . יש לציין שהיא ואנחנו מעולם לא היינו בסין .המעצבת מעדיפה לקחת אותנו לחנויות שאיתם היא עובדת בישראל . בכל מקרה המעצב

יגאל שלום 
אנו מתכוונים לנסוע לסין לייבא תכולת ביתנו .אך המעצבת שלנו מתנגדת נמרצות וטוענת שלא ניתן לסיים קניות מורכבות  ב 7 או 8 ימים . יש לציין שהיא ואנחנו מעולם לא היינו בסין .המעצבת מעדיפה לקחת אותנו לחנויות שאיתם היא עובדת בישראל . בכל מקרה המעצבת אמרה שאם ניסע לסין היא חייבת להתלוות אלינו . אנחנו לא מעונינים בזה . מה אתה ממליץ ?
 
אם המעצבת לוחצת לקנות בישראל בעלויות יקרות פי כמה . אזי יש לה כנראה סיבה סמויה מן העין [סמויה מן העין שלכם ,לא מהעין שלי] . מעבר לכך וזו דעתי בלבד מהכרותי את הענף .המעצבים לא חסים על הכסף של הלקוחות .הם רוצים לעצב לכם בית לדוגמא שישמש כרטיס הביקור שלהם . 
 
קניות בישראל הן קלות מאד יחסית . ניגשים לאחת מחנויות היבואן הפלצניים  כגון מודי קרמיקה או חזי בנק או וויה ארכדיה  וכו .בוחרים חדר אמבטיה שמוצג שם בנוי ומעוצב ,משלמים יקר מאד מאד מאד ,וזהו .עבודה קלה למעצב ולכם . 
בסין זה לא כך .בסין המעצבת צריכה לעבוד קשה ותחת לחץ . היא לא תראה חדר אמבטיה מעוצב מראש בתצוגה. אלא תצטרך לבחור אריחים שונים מחנויות שונות ולהתאים אותם עיצובית .לא כל המעצבות בנויות לזה .רובם לא יצליחו .אל תכניסו לכם לראש שמעצב הוא "הסגן של אלוקים " ורק על פיו יישק דבר. 
 
אם המעצבת שלכם טוענת שלא ניתן לקנות הכל תוך 7 עד 8 ימים ,כנראה שיש לה בעיה להגיע להחלטות ,או שהיא סתם מנסה לשכנע אתכם לא לנסוע 
 
המעצבים שנוסעים לסין אינם מצליחים להשתחרר מהקונספט המסחרי של ישראל . הם רוב הזמן מנסים למצוא תצוגה מוכנה בנויה ולקנות אותה קומפלט כמו בישראל . מעט קשה מדי ...וגם הם מתברברים בשטח . לא מעט ליוותי כאן  לקוחות והמעצבים שלהם , נכון הם אנטי קניות בסין .
 
מעצבת שנוסעת לסין צריכה לדעת על סין לא פחות ממני .היא למעשה מלווה אתכם בדיוק כמוני .רק שלה אין כל נסיון וידע בסין והן אכן מאיטות את התהליך ומתלבטות רבות בבחירה .  היו לי לקוחות שאחרי 3 ימים הקדימו טיסה חזרה לישראל למעצבת שלהם . הם פשוט לא יכלו יותר איתה הם קנו בלעדיה הכל והבית שלהם מהמם לדעת כולם. והיו כאלו שהמעצבת זרמה איתם בבחירה .
 
כעיקרון איני יכול להמליץ לך לקחת או לא לקחת מעצבת איתכם . איני מכיר אותה ולא ישבתי איתה לפגישה .בפגישה אחת עם מעצבת אני יודע בבירור האם היא תזרום או תתברבר בשטח ..אני רק יכול לומר לך שבסכום וההוצאות שתשלמי על המעצבת תוכלי לקנות כאן את כל הריצופים והחיפויים לבית שלך.  
 
מעצבת שהיא אנטי מלכתחילה ,מוטב לכם ולה שתישאר בישראל ותמשיך לעצב בתים מעותקים מקטלוגים .
 
אבא שלי זיכרו לברכה תמיד היה אומר לי .תיזהר מאלו שנותנים לך עצות .הם אף פעם לא משלמים עבור עצה מוטעית... ואתה תמיד תצטרך לשלם להם על עצה טובה !
logo בניית אתרים