טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


היי יגאל קודם רציתי לומר לך שצפינו בתוכנית הטלוויזיה שלך עם אורנה דץ .אתה באמת עשית רושם של אדם מקצועי וכנה . השאלה שלי .נפגשתי עם כמה חברות גדולות לייבוא מסין . אני קצת מבולבלת מגובה העמלות בין חברה לחברה . החברה הכי יקרה דרשו 35 % מערך הקניה בסין

היי יגאל 
קודם רציתי לומר לך שצפינו בתוכנית הטלוויזיה שלך עם אורנה דץ .אתה באמת עשית רושם של אדם מקצועי וכנה . השאלה שלי .נפגשתי עם כמה חברות גדולות לייבוא מסין . אני קצת מבולבלת מגובה העמלות בין חברה לחברה . החברה הכי יקרה דרשו 35 % מערך הקניה בסין .ואם נרצה נציג ישראלי איתנו ,נשלם עוד 15000 שקל . חברות חדשות בתחום התחילו ב10 % והיו גם 12 % ו 20 % . ממה נובע הפער הגדול הזה בין חברה לחברה .
היי 
תודה שצפיתם בתוכנית הטלוויזיה שלי .  נתקלתי בחברות שגובות גם 5 %  .ואני מכיר את אלו שגובים גם 35 % . כפי שכבר כתבתי לך .אנו גובים 10 עד 15 % בהתאם לגובה הקניה .אך אין מה להשוות כמובן . חברות קיקיוניות צצות כל יום . והחברות הגדולות שגובות 35 % אלו חברות שרשומות כנראה בישראל ולא בסין ,לפיכך חלים עליהם מיסי ישראל והוצאות של חברה בישראל . תשלום עמלה של 35 % יבלע את החיסכון שלכם , תעשו חשבון פשוט   כל השאר סתם חאפרים מתווכים וכל מיני שקפצו על הטרנד .  
אנו חברה סינית רשומה וחוקית בסין .אנחנו החברה היחידה בסין שמגיעה מתחום הבניה !  הלוואי ויכולתי לגבות 35 % .איזו חברה לא תרצה להרוויח יותר ? אבל כשגובים 35 % לא חוסכים ללקוח 50 % ואם החברות הללו מלוות לגואנגזו אזי בכלל החיסכון הוא זעום אם בכלל ..מי שמתכוון לנסוע לגואנגזו וגם לשלם 35 % עמלה שיקנה בישראל .הוא יחסוך הרבה יותר .  ביחרו חברה מקצועית בענפי הבנייה  .חברה וותיקה ולא פלצנית עם עמלה סבירה ותרוויחו בגדול!
אל תתלהבו מהנסיעה לסין . זה לא טיול מאורגן .ולא חופשה משפחתית ובטח לא ירח דבש . קודם כל אתם באים לעבוד ולכתת רגליים . אם לא תקנו בזול ונכון ,תפסידו הרבה מאד כסף ועוגמת נפש .
הצלחתם לחסוך הרבה ? בחרתם נכון ? קניתם בזול ? אזי ברור שתתחילו להנות בתהליך כמו חופשה מהנה . 
טואול - בניית אתרים