טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


יגאל שלום אני פונה אליך בעילום שם ותיכף תבין גם למה . אני הייתי אמור להגיע אליך עם אשתי לפני 3 חודשים ואף קניתי כרטיסי טיסה וקבענו תאריך איתך . אך לצערי ביטלתי איתך את הטיסה וטסתי לגואנגזו עם חברה אחרת . טעיתי בשיקול הדעת שלי כי קיבלתי עצה מאנשים ל

יגאל שלום 
אני פונה אליך בעילום שם ותיכף תבין גם למה . אני הייתי אמור להגיע אליך עם אשתי  לפני 3 חודשים ואף קניתי כרטיסי טיסה וקבענו תאריך איתך . אך לצערי ביטלתי איתך את הטיסה וטסתי לגואנגזו עם חברה אחרת . טעיתי בשיקול הדעת שלי כי קיבלתי עצה מאנשים לא מקצועיים שטענו שבגואנגזו יש יותר מגוון .זה היה סיוט .עד רלגע זה לא קיבלנו את המכולה . שילמנו כל כך הרבה כסף על סחורה שיכולנו לרכוש בישראל באותו מחיר . המגוון הוא עצום אך רוב המוצרים הם רק בהזמנת כמות ענקית .המחירים יקרים מאד , הסוחרים שם עשו לנו "בית ספר" החברה שהתלוויתי אליה הצמידו לי סיני דובר אנגלית שהיה פשוט רובוט ובעלי החברה עצמה מסתבר שהם סינים ולא הישראלים שאיתם נפגשנו בארץ  .אנחנו מאוכזבים מאד.. השאלה שלי .יש לנו בעיה עם המכולה שם ועם הסחורה . האם תהיה מוכן לנסוע לשם לטפל לנו בהמשך התהליך תמורת תשלום ? אם תשובתך תהיה חיובית אני אזדהה בפניך .
 
היי .
אני משער שאני יודע מי אתה . צר לי שביטלת איתי .ברצון הייתי עוזר לך ,אך נבצר ממני מאחר וזמני מוקדש ללקוחות שלי בלבד .  בהצלחה .
logo בניית אתרים