טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


אני מתכוונים להגיע לסין, התענינו גם במטבחים וחברה אחת די גדולה אמרו לנו שאת החומר הם מביאים מסין לנגריה שלהם בארץ ויחסכו לנו 30 % .אצלך זה גם ככה?

אני מתכוונים להגיע לסין, התענינו גם במטבחים וחברה אחת די גדולה אמרו לנו שאת החומר הם מביאים מסין לנגריה שלהם בארץ ויחסכו לנו 30 % .אצלך זה גם ככה? 
לא !זה חסר תועלת לחלוטין ולדעתי אין בזה כל חיסכון או יתרון. אנו עובדים עם מעצב מטבחים שלנו בסין מול מפעל מפורסם בסין . אנו מייצרים את הנגרות קומפלט כאן בסין וחוסכים 50% אמיתי ולא אחיזת עינייםו באיכות גבוהה אפילו יותר מישראל. את המטבח אנו שולחים מורכב מובנה ומוכן להתקנה עם כל האביזרים מותקנים בו מראש ,ארוז בקפידה ובהגנה מקסימלית .
לקנות חומר ולבידים בסין זה קישקוש של חברות שלא מבינות בייצור בסין בישראל ובכלל . חברה ישראלית שמייבאת לבידים [סנדביץ] מסין לישראל לא תחסוך לכם כלום .על לבידים חל תקן שעולה הרבה כסף וזמן. וחוץ מזה מה ההבדל בינם לבין חברות מטבחים בישראל ? שהרי גם חברות המטבחים בישראל מייבאות לבידים ,וגם אצלם המחיר יקר . איך דווקא הם יחסכו לכם 30 % ?  האם הם מייבאים גם פועלים סינים לייצור המטבח בישראל ? האם הם משלמים מיסים מוזלים בסין ולא מיסים יקרים בישראל ?  האם הם פטורים מ מע'מ ? או ארנונה או מיסים עקיפים? האם הם פטורים מהגזירות הכלכליות של אדון יאיר לפיד היקר שהפתיע את כולם במכות כואבות ?
סליחה ,אבל אני לא קונה את הלוקשים שמוכרים כל החברות הקיקיוניות הללו.
צירפתי לך תמונה כיצד מקבלים מטבח אצלנו ,מורכב קומפלט וארוז בקפידה ,כל שנותר פשוט להניח על הרצפה לפלס ולקבע
טואול - בניית אתרים