טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

שאלות ותשובות בנושא יבוא מסין


שלום נכנסתי לפורומים שונים ,ואני ממש מבולבלת .חלק מהחברות אומרים שהם יפנו אותנו לרכוש אלומיניום בחברה שעובדת איתם בישראל .חלק אמרו שהם לא ממליצים לרכוש אלומיניום בסין . האם תוכל להבהיר נושא זה ?

שלום
נכנסתי לפורומים שונים ,ואני ממש מבולבלת .חלק מהחברות אומרים שהם יפנו אותנו לרכוש אלומיניום בחברה שעובדת איתם בישראל .חלק אמרו שהם לא ממליצים לרכוש אלומיניום בסין .  האם תוכל להבהיר נושא זה ?
כן. מי שאינו בעל מקצוע בענף לא יכול ללוות אתכם בקנית חלונות אלומיניום בסין . הוא ממילא אינו מבין באלומיניום או איך לקרוא את תוכנית החלונות שלכם . הוא ממילא לא עבד או למד את התחום הזה .אז הוא מעדיף לא להסתבך .יתכן גם מעבר לכך שהוא פשוט אינו יודע היכן לייצר אלומיניום איכותי אך בעיקר לדעתי בגלל חוסר מקצועיות בתחום.
שהרי גרניט פורצלן או סניטיציה ושאר הפריטים אתם בוחרים לעצמכם מבלי שהמלווה הלא מקצועי מתערב בבחירה ורובכם אפילו לא יודעים שגם גרניט פורצלן צריך לבדוק איכותית [ויש שיטות בדיקה ] וסניטציה דורשת בדיקה מקיפה והכרחית של אלמנטים שאינם רק חזותיים.. 
בחלונות אלומיניום המצב הוא שונה .המלווה צריך לדעת לקרוא תוכניות .חיב להבין מעשית בענפי הבנין ולדעת על מה לשים דגש. למה לו להסתבך ? מצד שני הוא אינו יכול לומר לכם שהוא אינו בקיא בענף .אז הוא יאמר לכם שלא מומלץ או שהאלומיניום לא איכותי. 
שמעתי רבות על כך שמפחידים לקוחות ברכישת מוצרים מסויימים מסין ,כגון דלתות ,חלונות ,זכוכיות, מעקות ברזל ושערי ברזל . אני ממש לא מצליח להבין ממה נובע הפחד . זו קניה כמו בישראל .שימו לב איך איש האלומיניום מביא את החלונות לבית שלכם להתקנה . שלמים מוכנים להתקנה בתוך הפתח אור תוך 10 דקות החלון מותקן .לרגע חשבתם שאצלינו זה שונה ? בדיוק כך אתם מקבלים את החלון מורכב ומוכן להתקנה , כנל לגבי כל המוצרים שהזכרתי כאן .הכל מגיע מוכן להתקנה ....
טואול - בניית אתרים