טלפון ישראלי בסין : 03-7223741

נייד בישראל : 054-6217030

דוא"ל: 037223741h@gmail.com

אודות צ'יינה קונקשיין בע"מ יבוא כולל מסין


משרדי החברה  
ממוקמים בעיר YIWU [אייו]  בסין, עיר הסחר העולמית לכמויות קטנות וגדולות במחירי סיטונאות בלבד . בעיר היחידה בסין ללא מעמ וללא מיסים !

צ'יינה קונקשיין חברה בבעלות ישראלית סינית היא מהמובילה והוותיקה בתחום, החברה היחידה שמנוהלת על ידי קבלן גמר ומפקח בניה בעברו . משרדינו ממוקמים בעיר אייו ,העיר הכי זולה  . העיר היחידה בסין שאין בה מיסים  ,ארנונה , אגרות שונות , תנאי העסקה כבדים לעובדים , לעסקים בעיר אין הוצאות ותקורות עסק כבדות כמו בשאר הערים ,דבר שמשפיע ישירות על מחיר המוצר לצרכן כמו בערים אחרות בסין שנמצאות בפרובינציות דרומיות יותר כגון גאונגזו פושאן . שם המחירים ויוקר המחיה מתקרב לישראל .

בעיר אייו נמצא "הגלובל מרקט " שלנו בעיר הוא מרקט עולמי המשתרע על מעל 4 מיליון מר של חנויות תצוגות המפעלים בסין המשווקות בסיטונאות את כל מוצרי הצריכה לעולם ולישראל . בעיר עשרות אלפי קנינים מכל העולם ומישראל בכל דקה נתונה . כל אלו באים לרכוש כאן סחורות לכל העולם מכל סוג במחירים הכי זולים בסין . כל מה שאתם רואים בישראל מגיע מהמרקט הענק הזה .


כאן אין תצוגות פלצניות ויקרות ,כאן אנחנו קונים ממחסני היצרנים וישירות מחנויות המפעלים . כאן לא תמצאו אולמות תצוגה מפונפנות שימכרו לכם אריח במחיר משכנתא רק כי זה מוצג יפה. 


תכולת בית בסין

יגאל חביב מכין סקיצות לביצוע

ייבוא מסחרי מסין

יגאל עם אורנה דץ בתוכנית בוקר על יבוא מסי

 בעלי החברה: יגאל חביב מישראל וליסה הוו מסין . החברה קיימת ופעילה 15 שנים בסין . החברה סינית בבעלות משותפת וחוקית בסין .
יגאל חביב קבלן גמר ומפקח בניה בעברו מעל 15 שנים ובסהכ 37 שנים בתחום הבניה . מייבא חומרי גמר ותכולות בית כבר 15 שנים למאות בתים איכותיים בישראל . 

יגאל מגיע ממשפחת קבלנים ויזמים שבונים בישראל עד היום .

 יגאל היה ממקימי מחלקות קבלנים ברשת הום סנטר במשך 6 שנים תוך עבודה מול חברות בניה גדולות בישראל . יגאל היה קניין ומנהל מחלקות קבלנים בכל שנותיו מול חברות בניה מהמובילות במשק . 
גם היום אנחנו מספקים חומרי בנין ומוצרים לחברות בניה ישראליות בתאילנד ,באוסטרליה, בדרום אפריקה , ובישראל . 

חשוב מאד ! יגאל הוא היחידי שמלווה לקוחות לחומרי גמר ותכולת בית אישית בסין לרכישת כל המוצרים המקצועיים והמורכבים בתהליך והמצריכים ידע מקצועי בענף ,קריאת תוכניות . שרטוט תוכניות ביצוע למפעלים בסין דבר הכרחי לשיטת ההבנה שלהם השונה מאד משלנו .
וזאת בניגוד לכל החברות האחרות שמצמידות ללקוח בחורה סינית שמשמשת רק כמתורגמנית מאנגלית לסינית ללא כל מלווה ישראלי מקצועי שמגיע מענפי הבניה
 

יבוא מסין לעסקים גדולים וקטנים ולמתחילים ! 

 בעל עסק ,בעל חנות ,יצרן , יזם או כל עוסק אחר יקבל שרותי ליווי בסין ,פיקוח ובקרה ,המכלה וכל הדרוש ליצוא לישראל
 יבואן מתחיל שטרם ייבא בעצמו מסין יקבל הדרכה והסבר מפורט לגבי המוצר שהוא מתכוון לייבא עוד בטרם החל לעבוד מולנו.
 
משרדינו מעסיק עובדים סיניים הדוברים אנגלית. במידה ולקוח מעוניין לבקר בסין לצורך בדיקה והתרשמות אך אינו בטוח שהוא רוכש בביקור הראשון.

 יכול לשכור עובדת סינית דוברת אנגלית בשכר יומי ממשרדינו למספר ימים . עובדת זו תתלווה אליו בכל שלב של היום לצורך עבודתו בנוסף לקורס מזורז להדרכה והכוונה מצידנו...
משרדינו מקושרים עם מפעלים יצרנים וספקים ומוסדות רבים בסין מכל קשת התחומים.  
לקוחות משרדינו נהנים ממגוון קשרינו והידע הרב שברשותינו כדי לקדם עסקיהם ולהימנע מטעויות יקרות.
logo בניית אתרים